Krajší vzhľad, zdravšie bývanie

Čistenie fasád

Vznikajú na vašej fasáde riasy, machy a iné nečistoty?
My Vám stým pomôžeme!

Fasády sú namáhané počas celej svojej životnosti. Musia odolávať rôznym poveternostným vplyvom, znečisteniu, ale tiež napadnutiu mikroorganizmami ako sú riasy a plesne.

O fasádu je potrebné sa starať v pravidelných intervaloch (umývanie fasády, kontrola klampiarskych prvkov, obnova náteru a pod.).

Fasáda znečistená prachom

Riešenie je jednoduché. Fasádu dôkladne umyjeme s fasádnym čistiacim prostriedkom a necháme vyschnúť. V prípade renovácie farby pretrieme vhodnou fasádnou farbou.

Umývanie fasády však nestačí ak je napadnutá mikroorganizmami. Vtedy je nevyhnutné ošetrenie.

Čistenie fasády
Čistenie fasády

Prečo vznikajú riasy na fasáde?

Riasy, mikroorganizmy potrebujúce svetlo, živiny a vlhkosť, sú často príčinou problémov na fasádach. Tvorba rias a húb je ovplyvnená množstvom vody a vlhkosti, či už vo vzduchu, počas silného dažďa, či z konštrukčných nedostatkov. Niektoré fasády, najmä v blízkosti lesov, vodných tokov alebo v tieni, sú náchylnejšie na tieto problémy. Dôležité je zvážiť architektúru objektu, orientáciu a správny výber materiálov na fasádu. Starostlivosť o fasádu je kľúčová, vrátane pravidelného čistenia, kontroly klampiarskych prvkov a obnovy náteru. Ak sa však napriek tomu objavia riasy, čo potom?

Špecializujeme sa na čistenie znečistených fasád pomocou výškových prác na rôznych typoch budov - od bytových domov, rodinných domov až po komerčné objekty. Používame šetrné postupy, ktoré zahŕňajú dôkladné umývanie, odstránenie nečistôt a následné aplikácia nezávadnými prostriedkami, ktoré bránia vzniku nových nečistôt. Sme tu, aby sme vašim fasádam vrátili ich pôvodný vzhľad a zabezpečili ich dlhodobú ochranu.

dsc_1014.jpg
Natieranie protiplesňového náteru
Aplikovanie protiplesňového náteru
Aplikovanie protiplesňového náteru

POSTUPY

Mechanické čistenie

Efektívne mechanické čistenie fasád tlakovou vodou. Tento šetrný postup odstraňuje nečistoty z povrchu fasády, čím ju obnovuje do jej pôvodného stavu bez poškodenia povrchu.

Aplikácia protiplesňového náteru

Fasádu očistíme a na podklad nanesieme 2x špeciálny náter.

Náter fasádnou farbou

Naše služby zahŕňajú natieranie fasády špeciálnou farbou, ktorá nielenže zlepšuje estetiku domu, ale aj účinne bráni tvorbe nečistôt.
OBRÁŤTE SA NA NÁS S DÔVEROU

Veľmi radi pomôžeme s čistením fasády aj vášho domu

Copyright © 2024 GINDL-AM s.r.o.