Predtým, než sa pustíme do práce

O nás

NA TRHU OD ROKU 1992

História GINDL–AM, s.r.o. začala v 90-tych rokoch

Zatepľovanie domov bolo v týchto rokoch na Slovensku v plienkach. Neexistovali projekty na zatepľovanie, tepelno-technické výpočty na určenie hrúbky izolantu a dokonca nebolo potrebné stavebné povolenie na zateplenie.

Vykonávalo sa len na želania zákazníka. Predstavte si, že aj cenová ponuka pozostávala zo štyroch  - piatich položiek a bola dostačujúcim podkladom na uzatvorenie kontraktu.

Naše služby sa vždy prispôsobovali potrebám zákazníkov

Postupom času sa zvyšovali nároky klientov a vyvíjala sa legislatíva. Zatepľovacia firma už musela poskytovať viac ako len zateplenie obvodového plášťa budovy.

Majitelia rodinných domov a správcovia bytových spoločenstiev požadovali aj zateplenie strešného plášťa, stropov pivníc, výmenu poškodených zábradlí balkónov, lodžií, podláh, okien, vstupných dverí, schránok ale aj prepadávajúcich chodníkov a zatekajúcich pivníc. A na koniec aj vymaľovanie spoločných priestorov.

Požiadavka realizácie viacerých rekonštrukčných prác súčasne bola logická. Ako jedna z mála firiem sme začali s komplexnou obnovou domov: pri jednom zabezpečení finančného krytia, nevyhnutnej projektovej dokumentácie, povolení a v neposlednom rade pri jednom obmedzení pohodlia vlastníkov bytov.

Z MALEJ FIRMY NA JEDNOTKU V OBNOVE NEHNUTEĽONOSTÍ

Zabezpečíme vypracovanie podrobnej cenovej ponuky. Naša skúsená skupina obchodníkov a technikov sa postará o zameranie stavby, vypracovanie cenovej ponuky, prípravu projektu a riadenie celého realizačného procesu. V prípade potreby koordinujeme aj prácu subdodávateľov a udržiavame účinnú komunikáciu s objednávateľom. Nezabúdame ani na dôležitú úlohu zásobovačov, skladníkov a šéfmontérov, ktorí operujú pod našou réžiou a zabezpečujú plynulý tok realizácie stavby.

Efektívne zabezpečíme každý krok od počiatočného dopytu až po konečné odovzdanie diela.

Najvyššie štandardy kvality práce, profesionalita a komplexné služby.

Sú zárukou našej práce a dlhoročnej spokojnosti klientov. Vaša spokojnosť je kvalitné zateplenie budovy, odborne prevedené stavebné práce, ktoré sa premietnu do návratnosti investície a pohodlia vlastníkov bytov a nehnuteľností.

Máme dostatočné kapacity pre realizáciu každej zákazky:

  • viac ako 90 pracovníkov pre zatepľovanie;
  • vlastnú klampiarsku a zámočnícku výrobu;
  • vlastnú špecializovanú predajňu na zatepľovacie systémy;
  • vlastné skladové priestory o rozlohe viac ako 5 000 m2;
  • viac ako 8 500 m2 vlastného lešenia;

Sme rodinná firma a naše meno je zárukou spokojnosti

Pracovali sme tvrdo aby sa meno GINDL – AM s.r.o. stalo symbolom kvality. Našu prácu môžete vidieť na stovkách nehnuteľností na Slovensku aj v zahraničí. Klientom chceme minimálne ďalšie štvrťstoročie dokazovať, že profesionalita, odbornosť a férový prístup sú základné hodnoty, ktoré im zaručia spokojnosť.

Vlastníme licencie na zatepľovacie systémy

21 rokov na zatepľovací systém Baumit

Kontaktný zatepľovací systém minerál, Baumit open, StarSystem EPS, StarSystem MW, StarSystem Resolution, ProSystem

19 rokov na zatepľovacie systémy BASF

Kontaktný zatepľovací systém MultiTherm M, MultiTherm NEO, MultiTherm MP, MultiTherm MM
POĎME SA NEZÁVÄZNE POROZPRÁVAŤ

Preberieme s vami podrobnosti a pripravíme nezáväznú cenovú ponuku.

Copyright © 2024 GINDL-AM s.r.o.